Trafik Oyun Halısı

Bir çocuk için oyun her şey demek, bütün keşiflerini, becerilerini, zihinsel, fiziksel deneyimlerini bu yolla kazanıyor çocuklar. Bütün gün bir kova ve kürekle de oynayabiliyor (Asude)  beş dakikada bir oyuncak ve oyun değiştirerek de (Sevde)

Bu koşturmacalarda zamanın ne kadar çabuk geçtiğini onlara bakınca daha iyi görebiliyorum ve her gün bir kez daha söz veriyorum onlarla daha fazla oyun kuracağıma, ütü yapmam gerek, yemeğin yetişmesi gerek, mama saati, uyku saati demeden, geçen vakti düşünmeden sadece oynayacağıma. Çoğunlukla içimdeki anne bir yerde dur diyor, hatta bazen hiç başlamama dahi izin vermiyor. Ve ben biliyorum ki en uzun oyunlarını benimle oynuyor kızım hiç sıkılmadan,yorulmadan, bıkmadan..

Bir iki hafta önce bazı fotoğraflarını paylaşıp size sorduğum şey bir oyun halısı oldu. Özel gün hediyesi olarak, her ziyaretlerine gittiğimde derin bir oyunun içinde bulduğum, tanıdığım en güzel oyun kuran üç erkek çocuk için hazırlandı.

İçerisinde bir havaalanı, hastane, benzin istasyonu,oto yıkama, itfaiye, okul, cami, pastane, cafe, inşaat alanı, polis karakolu, gar, park ve evler bulunan koca bir şehir bu halı.

Bu da aldığım en güzel teşekkür fotoğrafı..

You may also like

6 yorum

 1. Sonda ki kareyi görmek herşeye bütün yorgunluğa değmiştir eminim, ellerine sağlık harika görünüyorlar :)

 2. işte bu, harikasın. Ahh ben de yapabilsem diyorum. ama azimliyim yapacağım bir gün. O zamana minik de doğar büyür belki de iki yavrum birlikte oynarlar da böyle güzel bir kareyi paylaşmak bana da nasip olur. ellerine koskocaman sağlıklar olsun, tebrik ediyorum arkadaşım

 3. Ellerine sağlık ne kadar güzel olmuş.Hamarat kadınları saygıyla selamlıyorum burdan.
  Sevgiler

 4. Hacer bütün işlerim için bu geçerli o söylediğin, sevdenin bir tebessümü, oyuncağı sarıp kucağına gidişi bana bütün yorgunluğumu unutturuyor inan..

  Hilal sipariş aldın sandım ben otoyol projesini senin erkek mi bebişlerin : )) Rabbim hayırla büyütmeyi nasip etsin, bende merakla senin yapacağını bekliyor olacağım bilgine..

  Hacer bizde oğluşunu ve annesini selamlıyoruz, hiç yalnız bırakmıyor bizleri ; )

 5. Ellerinize sağlık.İnternette oyun halısı ararken buldum sitenizi.Maşallah diyorum.İçinde caminin de bulunması ayrıca hoşuma gitti.Benim tam da böyle bir şeye ihtiyacım var.Oğlum halının üstünde arabalarıyla oynamayı çok seviyor..oysaki allerjiden dolayı halıları da kaldırmayı önerdi doktorumuz..Bana böyle makinede yıkanabilen,içinde polar, keçe, toz tutan hiç bir kumaş olmayan,boya vermeyen kumaşlardan yapılmış olanı lazım.sipariş alıyormusunuz .alıyorsanız fiyatını öğrenmek isterim.Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir