“Tavşan aşk” ve Akıllı Küplerimiz

Bir kaç haftadır yeni oyuncaklar çıkarmak için uğraşıp duruyorum, modellemeleri yapıp kalıplarımı çıkarsamda, adam akıllı oturmakla tek günde halledilecek işler, günlerce benden yeterli ilgiyi göremediği için beklemek zorunda kalıyorlar.

Malum havalar soğuk bizimkilerde bu durumdan nasibini alıp babalı kızlı hastalandılar, benim makinada bu durumda, sadece benim ev içerisindeki, bir o tarafa bir bu tarafa koşturmalarımı izlemek zorunda kaldı. Ama yine de son bir kaç gündür pasajın sevgililer günü konsepti için hazırlamaya çalıştığım tavşanımı bitirdim.

Bu tavşandan daha önce arkadaşlarıma doğum günü hediyesi olarak hazırlayıp götürdüğüm olmuştu. Şimdi üzerine bazı aksesuarlar takıp biraz yeniledim, çok daha şirin geldi bu hali gözüme. Bakalım size de öyle gelecek mi : )

Bunlarda kızıma çoook önceleri hazırladığım ama fotoğraflamadığım, dün elinden düşürmemesiyle tekrar farkedip pasajada eklediğim akıllı küplerimiz. Her küpün etrafına birer harf işledim, içerisinde de çıngırak var. Dolayısıyla küçük bebekler içinde ilgi çekiçi. Kızım dün gün boyu alıp havalara attı çıkan ses çok hoşuna gitti : ))

Hiç tahmin etmediğimiz bir zamanda tahmin etmeyeceğimiz şeyler ilgilerini çekebiliyor.

You may also like

8 yorum

 1. Ben o bet suratlı kediyi yapmadan önce bu güzellikleri görmediğime hayıflanıyorum. Çok tatlı olmuş.Elinize sağlık.

 2. Seyhan’cım ben Defne’ye her zaman yapmaya hazırım ama sen küçükte olsa bir makina edin. Defneye cici cici şeyler hazırlarsın : ))

  Neduk aradım o bet suratlıyı, bulamadım, nerde : ))
  ve beğenin için teşekkürler..

 3. Ay hiç görmeseniz daha iyi:)) Kadegorilerimdeki keçe çalışmalarında.

 4. Ah Canfeza’cığım, yavruyken bir kediyi beslesiniz, biraz ilgilenseniz, hastası olursunuz kedilerin. Öyle tatlı ve akıllıdır ki onlar. Ben çocukken kedi sayesinde evde yalnız kalmaktan korkmazdım. Öğrenciyken de bütün derslerimi onlara anlatırdım. Şimdiyse yaşlandık, çocuklarımızdan ayrıyız onlarla arkadaşlık edip mutlu oluyoruz. Sevgiler.

 5. Neduk aslında denedim, sevmek için çaba sarfettim, hatta ben okul çağlarındayken bir kedimizde oldu yavru, çok tatlı ve akıllı, oldukça da uzun kaldı bizde ama yine sevemedim, yine alışamadım, gözleri beni çok rahatsız ediyor, nedendir bilemiyorum ..

  Evet insanlardan çok daha sadık olduklarını bilirim, herkes gitse de onlar kalıyor..

  Güzel yorumların ve varlığın için teşekkürler..

  Sevgiyle..

 6. Bende hep arkadaşlarıma hediye diye yaptım, güzel bir hediye seçeneği, kolay aslında az bir dikiş bilgin varsa oluşturduğun kalıpla hemencek yapabilirsin. İşlemeleri içini doldurduktan sonra yaparsın ; )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir