Parmak Kuklalı Çantamız

Kızımın son günlerde ki favori eşyası, çantası. Büyüyor ya : ) Her nereye gitsek çanta mutlaka yanımıza alınıyor, içerisinde çay takımlarıyla birlikte. Parka bile götürüyoruz. Ve gün içerisinde defalarca kola takılıp bana el sallanıyor. Gitme numaraları hiç bitmiyor. Hal böyle olunca bende çanta modelleri bakınmaya ona nasıl birşey yapabilirim diye modeller bakınıp çizmeye karar verdim. Biraz şirin, biraz oyun olsun istedim, sonunda ortaya bu parmak kuklalı çanta çıktı.

Kendi kolunda malesef fotoğraflayamadım. Alıp alıp kaçtı, cüzdanlarını içine doldurup boşalttı. Kuklalardan çok çantayla ilgilendi : ))

Pasaj’ a da eklemek istiyorum bu çantayı sipariş gelirse çalışmak çok eğlenceli olacak eminim. Hatta üzerine isimde eklenebilir. Sevde’nin Çiftliği gibi. Ben pek isim eklemekten hoşlanmadığım için sadece çiftlik olarak işledim.

Çantaların devamı gelecek ; )

You may also like

12 yorum

  1. Merhaba , harika bir canta olmus bayildim dogrusu! Parmak kuklalar cirt cirtli mi rahatca takip cikartilabiliyordur sanirim. Musade ederseniz sitemde sizin isminiz altinda bu cantayi tanitabilir miyim?

  2. Nedret; bizde çok sevdik : )

    Nezihe; Kuklalar cırt cırtlı değil cepleri var oraya yerleştiriliyor. Ama keçe olduğu için birbirini tutuyor, hani düşme ihtimali falan olmaz pek. Sitede link vererek tanıtabilirsin, bende sık sık siteni geziyorum ; )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir