Nehir Duru’ nun Bez Kitabı

Bu hafta Malatya’ dan gelen annane ve dedemizi ağırlayacağız evimizde.. Sevinçliyiz, özlem doluyuz, şimdiden bu kısacık zaman nasıl yetecek bize diye düüşünüp duruyoruz. Günler daha uzun ve dolu dolu geçsin diye dua ediyoruz : ) Bakalım iki torunla nasıl bitirecekler haftayı. Özellikle sevde için müthiş olacak, sabah onları karşısında görünceki tepkisini çok merak ediyorum, her ne kadar “deden gelecek kızım” dediğimde “dede deldi” dese de durumun pek farkında olmadığı kesin. Biz dolu dolu bir haftaya adım atarken sizlerle geçen haftalarda tamamlayıp gönderdiğim Nehir Duru’nun giysi dolabını paylaşalım.

Bu kitapta sayfa sayısını iki artırdık. Bütün sayfalarda Nehir’in kendi kıyafetlerini kullandım, ekstradan daha önce anı kitabında kullandığım bebek sayfasından da hazırladım annesinin isteği üzerine. Böylece kitabımızı dokuz sayfayla tamamladık.

Birde parmak kuklalı çanta istedi annesi Nehir için. Onu da zevkle hazırlayıp taa Adıyaman’lara gönderdik. Güle oynaya, hep tebessümle kullansın inşaallah..

You may also like

5 yorum

  1. eline sağlık buda çok güzel olmuş bebek sayfası benimde çok hoşuma gitti aklında bulunsun:)

  2. hey emir maruf’un annesi ne bu ya her gördüğünü istiyon:P şaka bir yana canım, insan anne olunca dünya yavrusunun etrafında dönüyor di mi ama?;)

  3. kıskanma iste seninde olsun:)
    ya sorma en güzel şeyler onun olsun istiyorum demek ki bütün anneler böyleymiş:)

  4. bende bir an önce ulaştırılması için baskı yapıyorum buralardan..müsait bir zaman kolluyor ablam. (bu arada kargoyla mı yoksa elden mi ulaştırsın? zehrayla ulaştıraktı ama zehranın sana geleceğinden haberimiz olmadı malesef… (‘hıh’ bu zehraya:) )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir