Mutluluk..

Bir anne için mutluluk;

Okuduğu kitapta hikaye kahramanının (balcaa) annesine sarıldığı sayfayı, kıznın defalarca  okuması ve her defasında da annesine “ayyyy” diye sımsıkı sarılmasıdır ..

You may also like

4 yorum

 1. çok güzeeeel! oğlumuno günlere erişmesini iple çekiyorum; hatta şimdiden bir dolap dolusu kitabımız oldu bile;)

 2. arkadaşlar sizce hikaye kitaplarına ne zaman başlamak gerek ben aldım oğluma kitap dergi ws weriyorm birlikte bakalım diye sayfalarını çewiriyorum ama şuan bunlara ilgisiz o eline aldığı gibi (herşeyde olduğu gibi) ağzına alıyor yırtıyor ws bide diş çıkarıyor ya acaba onunda etkisi war mı ? 10 ayı biticek inşaallah … tecrübelerinizden yararlanmak istedim:)

 3. Ben tam bunları yazarken Sevde kitaplarına sarılmış uyumaya çalışıyor ve bundan bir yıl kadar önce bende ne zaman söyle tatlı tatlı okumalar yapacağız diye meraklanmalardaydim.

  Zehra; yakındır o günler ;)
  Hacer; sevde 1,5 yasında yavaş yavaş okuduklarımla ilgilenmeye başlamıştı. Her cocukta farklı olabilir bu süreç. Biz okuduğumuz ve altyapıyı hazırladığımız sürece oda vakti gelince okuyacak, ilgilenecektir. Bende çok merakla bekliyordum ilkin hiç ilgilenmiyordu. Kapağına bakıp kenara atıyordu, şimdi balcanlariyla uyuyor:) arada ben değil o bana okuyor.
  Senin oglus da zehraninkiyle aynı gibi demi, yani size de az kalmış:)

 4. teşekkürler bilgi için, sewindim normal bir durummuş…
  zehralar bizden 3 ay kadar büyükler yanlış hatırlamıyorsam…Allaha emanet ol…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir