Köpürcük 1 Yaşında !

Zamanın ne kadar çabuk geçtiğini,günlerin ne kadar hızlı aktığını ancak yıllanınca, yaş alınca anlıyor insan. Acısı, tatlısı, yoğunluğu ve durgun zamanlarıyla, kimi zaman heyecanla ortaya ne çıkacağını bekleyerek, bazen memnun olarak bazen olmayarak, çoğu zaman beklentileri karşılayarak geçti bir yıl..

 Bu zaman zarfında çok arkadaş edindim, gelip geçende oldu, kalıp izleyende, sesimize sürekli ses verende sadece izlemede kalanda. Hepsine, hepinize çok teşekkürler.. Belirtmeliyim ki yorumlarınızla verdiğiniz destek beni her zaman yüreklendirdi.. Burda kalsın dediğim anda tekrar başlamama sebep oldu..  

Zaman zaman kendimizden bahsettik oyunlarımızdan, zaman zaman bizi büyük heyecanlandıran cıvıl cıvıl el yapımı oyuncaklarımızdan.. Böyle böyle geçti koca bir yıl..

Şimdi önümüzde yeni projeler, yeni oyuncaklar.. yepyeni heyecanla doldurulması gereken güzel günler..  Tabi desteğiniz, yönlendirmeleriniz, güzel yorumlarınızla inşaallah.

Bu arada hafta boyunca sürecek bir çekiliş hazırladım. Üç blog okurumuza yaptığım oyuncaklardan göndereceğim. Ayrıntılar bir sonraki yazıda olacak..

Daha nice yaşlara..yıllara.. birlikte inşaallah..

You may also like

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir