Kızlarımla Yeni Hayat

Göz açalı dünyaya 12 gün oldu. Bütün aile için yeni bir hayat başladı. Sorumluluklar arttı, yeniden anne ve baba olundu, yenibaştan bir planlama getirildi günlük işlere, bizim için çok şey değişse de, aslında hayat kaldığı yerden devam etti, ediyor..

Sevde birden kocaman bir kız oldu. Daha dili bile çözülmemişken abla oluverdi. “Kaydeşş kaydeşş” nidaları yükselir oldu ağzından. Bir mahsunluk çöktü üzerine, anlayamasa da bir kırgın hal ile gezdi durdu bir hafta.. Sonra alıştı kardeşinin varlığına, her ihtiyacına birlikte koşar olduk.

O benden evvel pıtır pıtır koşarken seyretmek varlığını içimi ne kadar genişletiyor. Anne olmak ne muazzam bi duygu diyorum. Ellerimde ikisinin eli.. Şükrüme şükürler ekleniyor.. İyiki varlar.. Ve ben iyiki anneyim..

You may also like

16 yorum

 1. Canım bu fotoya,duygu yüklü yazına ama özellikle de son paragrafına bittim..Yavrularınla beraber huzurlu bir hayat yaşayın inşaallah;)cemile teyzesi çok öpüyor onları;)

 2. Rabbim mutluluğunuzu daim kılsın : )

  İki tane şekerpare : ) başka ne ister insan bu dünyada..

  Elin elimde olsun, kapı kapı dilenek..

 3. Allahım analı babalı buyutsun.. Ikısının de bahtı guzel olsun..allahım her ısteyene de nasıp etsın..kucakları bos kalmasın..

 4. Rabbim daim eylesin katlanarak çoğalsın huzurunuz.ama senin yazından çok birisinin cümlesi hoşuma gitti. “elin elimde olsun kapı kapı dilenek” doğru adrestesin demek ki canım.. babaya da aferin :)

 5. Sulugöz olunmayacak gibi değil ki! Yeni bir güneş doğmuş dünyaya… Ne güzel! Ailenizden mutluluk, sağlık, huzur, neşe eksik olmasın dilerim.
  Küçük ablayı da, minik beğeği de sevgiyle öpüyorum…
  Hepinize hayırlı olsun…

 6. Siteyi her açtığımda yeniden okuyorum yorumları.. İyikilerimi cogaltıyorum..
  Bütün güzel temenniler icin cok tesekkürler. Hepinize teker teker..

 7. allah analı babalı büyütsün kader arkadaşım.snde ikiz gibi büyütüceksin ama ne mutlu bize ikisi birden büyüycek
  isimler çok şahane sevde ve asude rabbim ikisini de adıyla yaşatsın inş.

 8. Rrh çok sağol.. Benimde bütün dualarım bu yönde..

  Ve Ervabera bugün seni bir kez daha andım. İkiz bebeklerle nasıl nasıl ve nasıl idare ediyor diye..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir