İçimden Şehirler Geçiyor..

Şehirler geçiyor içimden, gözlerimden, yollar, duraklar..  Bir gitmek, bir özlemek geçiyor.. Eskiden kendimi bırakıp gitmek isterdim, , o hüzünlü, suskun halimden uzaklaşmak, biraz dinlenmek isterdim.

Şimdi yine bir gitmek haliyle dolaşıyorum, tek fark bu kez kendimi de götürmek istiyorum, hatta en çok kendimi götürmek istiyorum, o hüzünlü, o suskun halimi de.. Uzun uzun çocuklarımı seyretmek istiyorum. Yemek saatleri geldi, uyku saatleri geldi, banyo saatleri geldi, geçiyor demeden.. Uzun uzun keşfe çıkmak istiyorum.. Mavi istiyorum, uçsuz bucaksız yeşil istiyorum, biraz dinlenmek, biraz kendimi dinlemek istiyorum. İçimin sesini unuttum, kendimi unuttum..

 

Uzun uzun okumak istiyorum, uzun uzun dinlemek, uzun uzun yürümek, uzun uzun seyretmek, uzun uzun dua etmek istiyorum.. ve aslında uzun uzun yazmak istiyorum ama tıkanıp yapamıyorum..

Ez cümle kendimi özlüyorum..

Sahi ben nerelerdesin..?

You may also like

7 yorum

 1. o düşündüklerinin aynını bende istiyorum. çözüm bulursan bana da söyle:)

 2. Sirar; evet evet : ))
  Kulağımda bu sesle uzun yüremeler yapardım.. yapardım..

  Fatma; şimdilik çözümsüzüm..

 3. değil canım öyle değil, hangi şehirde olursan ol kendini kaybediyorsun bazen…

 4. aynı durakta insek..uzun uzun susup otursak..
  ve aynı şehirde olsak…ve ve..

 5. çocuklarımızı birlikte büyütsek, uzun sohbetler etsek, uzun uzun sussak, dinlesek, okusak.. yollar istasyonlara çıksa, denize çıkmasını istesekte.. öyle.. öyle işte..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir