Fasülye Bebeklere Bir Yenisi Daha..

Bazen bazı takipçiler bana ulaşıp oyuncaklarla ilgili güzel düşüncelerini, yorumlarını ve beğenilerini sunuyorlar. Şu oyuncağa şu aksesuarı ekleyebilir, şu renklerde de deneyebilir, bu modelden de çalışabilirsiniz gibi paylaşımlarda bulunuyorlar. Bu tarz mailler almak beni öyle heyecanlandırıyor, öyle mutlu kılıyor ki.. Takip ediliyor olmaktan ziyade bu takibin bir adım ilerisine geçip katkıda bulunmak, fikrende olsa, benim için çok kıymetli, çok değerli.. Bu şekilde bana ulaşan bütün takipçilerime (okuyucularıma) teşekkür ediyorum.. İyiki varsınız ve fikirlerinizle beni destekliyorsunuz ; )

Bu fasülye bebekte diğerlerinden çok farklı olmasa da böyle bir fikir alışverişinin ürünü. Bu kez yüzünde keçe kullanmayı tercih edip, yenidoğan hediyesi olarak hazırladığım içinde içerisine çıngırak yerleştirdim, renk olarak da kırmızı kumaş kullanınca tam bebiş hediyesi oldu.

Gözüme diğerlerinden daha sevimli geldi nedense, kırmızı renk tercih etmeme vesile olan Eda Hanım’a teşekkürler ; )

You may also like

1 Yorum

  1. Şeyda Hanım asıl ben size teşekkür ediyorum fikrime değer verip kırmızı renkte bir fasülyecik yaptığınız için… Bayıldım resmen cıvıl cıvıl olmuş bence sadece yenidoğanlar için değil benim için bir yanı hep çocuk kalanlar için de müthiş bir hediye olmuş ellerinize emeğinize sağlık…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir