Evim..

Son zamanlarda evim için bir şeyler yapmak beni oldukça mutlu kılıyor. İtiraf edeyim aslında hep mutlu kılıyor : )
Nasıl mutlu olmaz ki insan, içinde koca bir yaşam geçirdiği, sıcak tebessümlü anlarına da, yalnız ve ağlamaklı zamanlarına da şahitlik eden bir ev için, aslında en çokta o evde yaşayan kendi için bir şeyler yapmaktan. Ben onlarında konuşabildiklerine inananlardanım. Ziyaret ettiğim evlerde sıklıkla yaşıyorum bunu. Gidiyorsunuz ev sizi sıcacık sarıyor, zaman ne kadar çabuk akıyor farkında bile olmuyorsunuz. Gidiyorsunuz geçirdiğiniz her saniye duvarlar geliyor üzerinize, nasıl daha çabuk ayrılabilirim diyorsunuz. Gidiyorsunuz dinginleşip dönüyorsunuz bir diğerinde huzursuz..

Ez cümle: Bu aralar evim için yaptığım bir iki çalışmadan bahsetmek istedim : )

Bir kaç gün evvel daha evvel evim dergisinde gördüğüm ve çok beğendiğim tasarımı Olcay Narcı’ya ait olan kapı çelengini yaptım. Çelenk artık kağıtların gül formlarına getirilmesiyle yapılıyor. Oldukça eğlenceli bir çalışma oldu benim için. Şimdi evimin kapısında gelenleri bizden evvel selamlıyor : )

Yine daha önce kızıma çiçek formlu bir oyun halısı hazırlamıştım.. Artık bir yerde sabit durmaktan ziyade evin içerisinde gezinmeyi tercih ettiğinden, bizde yeni düzenlediğimiz odası için halı olarak kullanmaya başladık.

Bence gayet şeker ve şirin de oldu : )

You may also like

3 yorum

  1. Bir tebessüm kondurabiliyorsam yüzünüze ne mutlu bana ; )

    Çoook teşekkür ederim elifcim, gelip yakinende gördün : ))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir