Dişlerimiz de Geldi : )

Aslında dişlerimiz geleli epey oluyor ama buğdayımızı biraz gecikmeli yapabildik, ablamızda 11. ayında gelen dişler kardeşte 5,5 aylıkken geldi, şimdilerde 3,5 dişimiz var, sağlıkla devamı da gelir inşaallah : )

Diş buğdayı kurabiyesiz olur mu? Çocuk soframızın baş tacı oldu, geri kalanlarını da sepetimize koyup, 4 yıldır henüz tanışma şerefine erişemediğimiz komşularımıza bir merhaba dedik, biz burdayız, görmek, tanımak, halleşmek isteriz dedik.. İyiki de dedik, herkeste aynı sıkıntı birbirinden habersiz..

Sizde ben her ne kadar uzuuuunca bir ara vermiş olsamda merhabanızı eksik etmeyin ; )

You may also like

7 yorum

 1. Oyyy MaşaAllah yavrum benim, ne tatlı dişler öyle, Allah ömür verir bizlere de inşaAllah Asude’nin de Sevde’nin de düğünlerini görmek de nasip olur.( Teyze olduk artık teyze gibi konuşmak lazım :)

 2. Maasallah, devamida saglikla gelir insallah. Yeni disi cikmis bebekleri cok sevimli buluyorum :)
  Komsulariniza ugramakla ne güzel adim atmissiniz, herkes komsuya hasret ama ilk adim genelde önemli sanirim :)

 3. ben burayı tamamen gözden kaçırmışım ama:) tatlılığa tatlılık eklmenmiş, maşallah canım benim…

 4. gözünüz aydın meraklı bir bekleyiştir…Rabbim bu tatlı bebişin tatlı dişleriyle her zaman helal lokma ısırttırsın…

 5. çoooook sevimli dişleeeer ve çoook tatlı kurabiyeler! ben ancak bakabildim fırsat bulup, nice dişlere, nice yaşlara inşallah. ah köpürcüğüm, bu komşu iletişimini bir de bizim apartmanda başlatsak; selamlaşıyoruz sadece:(

 6. Güzel Yorumlar ve sağlıklı diş temennileri için teşekkürler, hayırsız blog yazarı teşekkürü bile geç yapıyor işte..

  Ve Zehra; biz selamlaşmıyorduk bile komşularımızlave hepsine gitmedik biliyor musun? Sadace kısmen tanıdıklarımıza uğradık. İnsan komşularından bu kadar çekinir mi..

 7. köpürcük, “adam sevduğu yardan/ bu kadar utanur mi?” gibi bişey oldu:)) olsun yine de çok güzel bir başlangıç. kısmen tanıdıklarımızın tanıdıkları var sırada desene:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir