Buzz Kostümü ve İsme Özel Yastıklar

Bazen insanın yaşı kaç olursa olsun yapmaktan, izlemekten hatta oynamak zevk aldığı, hoşlandığı şeyler vardır. Benim içinde animasyon filmler öyle.. Evvelden beri izlemekten en çok keyif alır, sansürlememe gerek kalmadan keyifle izler, seslendirmenlerini ayrıca taktir ederim. Oyuncak Hikayesi serisini ilk izlediğimde bekardım. kardeşlerimle birlikte keyifle izlemiş, günlerce repliklerini dilimizden düşürmemiştik. “Sozsuzluğaaa ve ötesineeeee”

 Şimdilerdeyse kızımla seyrediyoruz, hatta ben bu yazıyı yazarken o bilmem kaçıncı kez izlemekle meşgul. Sevde en çok hangi karakteri seviyor onu henüz kestiremesemde benim favorim patates kafa ve buzz : )

İşte bu sebeple belkide buzz kostümünü dikmek istedim. Her ne kadar o pelerinli olmasada çocuklar pelerini oldukça seviyorlar. Bende kollluk, maske ve pelerinden oluşan bi set hazırladım. Pelerinin arkasına da ait olduğu çocuğun ismini işledim. Sevdeye giydirince başlıyor “vuvvv” diye evde uçmaya :)) henüz sonsuzluk ve ötesine diyemiyor :)

Sizinde ilginizi çekerse buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Birde yastıklar var. Bunlarda çocuğunuza özel. Bana çok sevimli görünüyorlar. Ön tarafta bebeğinizin ismi, arkasında da Arabalar fiminin karakterleri var. En kısa zamanda kız versiyonlarını da dikeceğim bizimkilere.

Onuda buradan inceleyebilirsiniz..

You may also like

11 yorum

  1. Defnenil’in kahramanıdız Buzz çok güzel olmuş eline sağlık.. yanlız atlas, güney, ares tanıdık geldi bana , yanılıyormuyum?

  2. Seyhancığım evet az biraz tanıdık : ) Bir önceki yazımda bahsettim. Gülbence’ye katılma durumum vardı, hediye olarak hazırladım, ertelendiği için ulaşamadı ellerine. Akıbetleri ne olur bilmiyorum ama başlkalarına da hazırlamak istediğimden paylaştım: ))

  3. bu yastıklardan istiyorum,hatta mümkünse bu hafta.cok cok begendim.nasıl ulaşabilirm size nasıl siparis werebilirim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir