Anne Kız Günleri

Daha önce böyle bir başlıkta anne kız yaptığımız etkinliklerden bahsedeceğim deyip biri 6 ay biri 29 ay olan kızlarımla pek ev dışı etkinlikler gerçekleştiremediğimizden öyleyce kalmıştı. Şimdi havaların yavaş yavaş ısınması, küçüğümün artık evde babasıyla vakit geçirebilecek duruma gelmesiyle bizde bazı pazarları anne kız günleri yapmaya karar verdik. Dün kızımla bir çocuk oyununu seyretmeye gittik.

İnsan anne olunca beğendiği, yapmaktan keyif aldığı şeyleri bir an önce çocuğuyla yapmak istiyor daha erken mi acaba? Anlar mı? Biraz sıkılgan bir yapımız var acaba rahatsız  olur mu deyip bekleyivermiştim şimdiye kadar ama tam vakitleriymiş gidince anladım. Çok tanıdık bir oyuna gittik, Kırmızı başlıklı kız : ) Çok da hoşuna gitti. Fotoğraflara bakıp (aa anne yapıyor :) Kalabalığın ve yaşıtlarıyla birarada olmanın ona ne kadar iyi geldiğini farkettim. Kendi kendine sorulara cevap vermeye parmak kaldırmaya başladı ki.. sevindim sevindim ..

 Daha sık yapmalıymışız, daha çok birlikte vakit geçirip özel zamanlar planlamalıymışız. Birlikte geçirdiğimiz kaliteli vakitlerin ne kadar kıymetli olduğunu böyle zamanlardan sonra anlıyorum. Şimdi sırada sinema var bakalım ; )

You may also like

2 yorum

  1. benim kizimda 15 ayini bitirdi. ben de sabırsızlıkla bekliyorum 2 yaşına girmesini.kızımla tiyatroya gitmekcharika olacak inşallah.

  2. Onlarla yapılan her şey öyle güzel ki.. Bundan sonrası sizin demektir, keyifle vakit geçireceğiniz günler yakın ;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir